icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4932

BMW 520 520 xDRIVE 190 KS 2019 GOD.

цена 39 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаБела
  • Прва регистрацијаМај 2019
  • Изминати километри117 001 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

4-зонска автоматска контрола на климата-Bluetooth-ЦД-Задни паркинг сензори-Камера за помош при паркирање-Помош при паркирање напред-Електрично странично огледало-лумбална поддршка-систем за навигација-греење на седиштата-гласовна контрола-USB-WiFi-потпирач за рака–Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електрични седишта-предно воздушно перниче-LINE ASSIST-систем за ограничување на брзината-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Изофикс-алуминиумски тркала-Мултифункционален волан-Откривање на замор-светла за магла-помошник за итно сопирање-систем за итни повици-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-Старт/стоп автоматски-дневни светла-темпомат-централна брава и др.n

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили