icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4940

VW Passat 2.0 TDI 150 KS. DSG 2018 GOD.DIGITAL COCKPIT

цена 21 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаАвгуст 2018
  • Изминати километри204 770 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

DIGITAL COCKPIT-Борд компјутер-ABS + ESP + ASR +Bluetooth-Паркинг сензори напред и позади-Камера паркинг позади -Мултифункционален кожен волан -Сензор за дожд-Електрика на прозорци-Централно заклучување-Isofix подготовка-Старт-стоп систем- клима уред Автоматски 3 зонски-Auto hold-Преден потпирач за раце-Навигација-АЛУ Бандажи-Адаптивен Темпомат и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили