icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4942

Audi Q2 1.6 TDI 115 KS 2020 GOD.

цена 23.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаМарт 2020
  • Изминати километри111 040 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-ESP-Front Assist-алуминиумски тркала-лумбална поддршка-Мултифункционален волан-сензор за дожд-звучен систем-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-ESP-систем за ограничување на брзината-Изофикс-Греачи на предни седишта-Помош за сопирање за итни случаи-контрола на притисокот во гумите-странични воздушни перничиња-серво волан-дневни светла-систем за централна брава-млазници за миење на предни фарови-сензори паркинг напред и позади-Bluetooth конекција-темпомат и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили