icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4944

Audi TT Coupe 1

цена 9.900 EUR | 611.820 MKD

Јосифов ДООЕЛ

 • БојаЦрна  металик
 • Прва регистрацијаАвгуст 2009
 • Изминати километри174 868 км.
 • Моќност160 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 798 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати2/3
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла,

 • -Xenon Фарови

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Кожни седишта,

 • -Ел отворање багажник,

 • -Климатроник,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили