icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4962

Seat Arona Style 1.0 TSI 95KS 5-Gang

цена 19.600 EUR | 1.211.280 MKD

ПОРШЕ СКОПЈЕ

 • БојаБела
 • Прва регистрацијаЈули 2020
 • Изминати километри12 352 км.
 • Моќност95 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина999 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Шини на покривот,

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла,

 • -Систем за чистење на фарови

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Греење на седишта,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Помош при паркирање,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -Задни светла за магла

Дополнителни информации

Кров во црна боја, Двобојна каросерија - Пакет за помош при паркирање - Зимски пакет, Греење на предни седишта, греење на ретровизори, греење на прскалки за миење на шофершајбната и систем за чистење на фаровите - Прилагодување на висината на предните седишта - Електрични надворешни ретровизори, прилагодливи - Асистент на воланот за паркирање - Алуминиумски тркала 6J x 16 со пнеуматици за сите сезони 205/60 R16 92H

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

ПОРШЕ СКОПЈЕ
бул. Босна и Херцеговина бр. 4

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили