icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4996

Mercedes 220 MB GLA 220 CDI 4 MATIC URBAN OFFROAD 170 KS. 2015

цена 23.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаМарт 2015
  • Изминати километри143 935 км.
  • Моќност170 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 143 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ВОЗДУШНО ПЕРНИНИЧЕ ЗА КОЛЕНА-АЛТЕРНАТИВНО ЛАДИЛНО МЕСТО-Е-ПОВИК СИСТЕМ ЗА ИТНИ ПОВИКИ-НАВИГАЦИЈА НА SD КАРТИЧКА-HERMES - МОДУЛ ЗА КОМУНИКАЦИЈА UMTS-ПАКЕТ ТЕЛЕФОНИЈА-АВТОМАТСКИ ПРЕНОС НА 9-БРЗИНИ-КОНТРОЛА НА ПРИТИСОК НА ГУМИ-ЕЛЕКТРИЧНО НАДВОРЕШНО ОГЛЕДАЛО-УНИВЕРЗАЛЕН КОМУНИКАЦИСКИ ИНТЕРФЕЈС (UCI)-НАВИГАЦИЈА-ДИГИТАЛНО РАДИО СТАНДАРДЕН ДАБ (DIGI. AUDIO BROADC.)-16" АЛУ БАНДАЖ-АВТОМАТСКА КОНТРОЛА НА КЛИМАТА-ГРЕАЧИ наСЕДИШТА-РАЧКА НА ИЗБОР НА РЕЖИМ НА ПРЕНОС (ИЗБИРАЊЕ НА AGILITY)-АВТОМАТСКИ ПРЕНОС-АДАПТИВНО СТОП СВЕТЛО ТРЕБЛЕКА-СПОРТ ВОЛАН -ОСВЕТЛЕН ПРАГ ЗА ВРАТА-ЗАШТИТА ЗА ПЕШАЦИ -

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили