icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5001

Opel Astra 1.6 CDTI 110 KS 2018 GOD.

цена 12.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈануари 2018
  • Изминати километри147 710 км.
  • Моќност110 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

: Задни паркинг сензори-ESP-Камера за помош при паркирање-лумбална поддршка-предно воздушно перниче-Помош при паркирање напред-Изофикс-LED дневни светла-светла за магла-Мултифункционален волан-2-зонска автоматска контрола на климата-странично воздушно перниче-Серво волан-Bluetooth-Старт/стоп автоматски-вграден компјутер-темпомат-Електричен имобилизатор-USB-Електрични прозорци-систем за централна брава-Електрично странично огледало

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили