icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5021

VW Golf FAcelift 1.6 TDI 90 hp

цена 15.492 EUR | 1.044.885 MKD

Центрум Цо - Тетово

 • БојаСребрена  металик
 • Прва регистрацијаЈануари 2018
 • Изминати километри72 618 км.
 • Моќност90 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 598 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла,

 • -Xenon Фарови

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD,

 • -Радио CD MP3,

 • -Асистент за долги светла,

 • -Темпомат,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ESP Off-road,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Voziloto e registirirano do 09.05.2023 (zaedno so ZK ) Zinki i Letni Gumi

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили