icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5022

Seat Altea 2.0 Dizel 103kw

цена 6.200 EUR | 381.300 MKD

Центрум Цо - Тетово

 • БојаЦрна  металик
 • Прва регистрацијаЈануари 2008
 • Изминати километри224 236 км.
 • Моќност140 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 968 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Внатрешност

 • -Греење на седишта,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD,

 • -Помош при паркирање

Дополнителни информации

Voziloto e registrirano do 26.04.2023

Странична лента

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили