icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5025

Audi A6 Allroad 3.0 TDI QUATTRO 218 KS. ALLROAD 2016 GOD

цена 29.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаФевруари 2016
  • Изминати километри147 800 км.
  • Моќност218 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

амбиентално осветлување-Bluetooth-2-зонска автоматска контрола на климата-вграден компјутер-погон на сите тркала QUATTRO-покривни шини-потпирач за рака-Задни паркинг сензори-Помош при стартување на нагорнина-Електричен имобилизатор-Помош при паркирање напред-Електрична задна врата-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-асистент за долго светло-ESP-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-LED диоди-предно воздушно перниче-LED дневни светла-алуминиумски тркала-преграда на багажниот простор-Изофикс-лумбална поддршка-Откривање на замор-Мултифункционален волан-систем за навигација-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-чистење на фаровите-греење на седиштата-Серво волан-Старт/стоп автоматски-звучен систем BOSE-темпомат-спортски седишта-USB-контрола на пролизгување-систем за централна брава-целосна кожа и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили