icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5028

Mini Cooper Coper D Clubman 2.0 150 ks 2017 GOD AUT.

цена 20.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаЈуни 2017
  • Изминати километри92 470 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Амбиентално осветлување-преден потпирач за рака-Систем за контрола на патувањето (темпомат)-Автоматски менувач – (8-брзински)-Индукциона држач за полнење за паметен телефон (безжично полнење)-Клима 2 зони со автомат. Циркулирачки воздух -алу бандажи-Волан (спортски/кожен) John Cooper Works-MINI Connected XL (интерфејс)-Мултифункционален за волан-Мултимедијален HDD-Професионален систем за навигација-светла за магла-загреани седишта напред-Спортски седишта напред-гласовна контрола-Bluetooth-агреани надворешни ретровизори-приказ на надворешната температура-Динамичка контрола на стабилност (DSC)-Динамичка контрола на тракцијата (DTC)-Систем за помош при возење: Систем за предупредување за судир со функција за сопирање-Електрични прозори напред + позади-Капак на багажниот простор / ролетна-држач за пијалок-Задното стакло се загрева-Isofix држачи за детско седиште-Систем на воздушни перничиња напред И назад-Сензор за светлина и дожд-Електрична сопирачка за паркирање-Систем за персонализација (личен профил)-систем за контрола на притисокот во гумите-Поделен/преклоплив потпирач за грб на задните седишта-Странично воздушно перниче напред-Сервотронски серво волан-Прилагодлива висина на предното лево седиште-Старт/стоп систем-дневни светла-USB интерфејс-имобилизатор-Затемнети топлинско изолирани стакла-Централен инструмент со LED прстен-Централна брава со далечински управувач

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили