icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5030

BMW 320 320 D 190 KS.2017 GOD. AUTOMATIC

цена 21.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаЈануари 2017
  • Изминати километри117 830 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

Воздушно перниче од страна на возачот/сопатникот-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-приказ на надворешната температура-Динамично стоп светло-Динамичка контрола на стабилност (DSC)-Динамичка контрола на тракцијата (DTC)-Систем за помош при возење: темпомат-држач за пијалок-Задни светла LED-Внатрешен ретровизор со автоматско затемнување-Isofix држачи за детско седиште-Систем на воздушни перничиња за задни глави-Систем на воздушни перничиња напред-Преклопливи задни потпирачи за глава-ALU бандажи-Сензор за светлина и дожд-Заден средишен потпирач за рака-Прилагодлив преден средишен потпирач за рака-Мултифункционален за волан-светла за магла-систем за контрола на притисокот во гумите-Млазниците за миење на шофершајбната се загреваат-Странично воздушно перниче напред-Сервотронски серво волан-Предни седишта прилагодливи на висинa-Старт/стоп систем-Приклучок (поврзување 12V) дополнително-LED дневни светла-имобилизатор-Затемнети топлинско изолирани стакла-Централна брава со далечински управувач-Навигација и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили