icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5031

VW Jetta 2.0 TDI Bluemotion 110 hp

цена 15.500 EUR | 953.250 MKD

Центрум Цо - Тетово

 • БојаЦрна  металик
 • Прва регистрацијаНоември 2016
 • Изминати километри183 402 км.
 • Моќност110 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 968 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD,

 • -Радио CD MP3,

 • -Помош при паркирање,

 • -Асистент за долги светла,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Registrirano do: 25.11.2023 Voziloto e kupeno od Centrum Co. Tetovo

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили