icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5033

Audi Q5 3.0 TDI 286 KS 2018 GOD. 133160 KM

цена 41.000 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСина
  • Прва регистрацијаАвгуст 2018
  • Изминати километри133 160 км.
  • Моќност286 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 993 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS-ESP-греачи на предни седишта-кожен ентериер-WI-FI полнач за телефон-паркинг сензори напред и позади со камера-асистент за долго светло-алуминиумски тркала-Мултифункционален волан-Откривање на замор-систем за навигација-систем за итни повици-Централна брава без клуч-Предупредување за заминување од лента-темпомат-2-зонска автоматска контрола на климата-погон на сите тркала QUATTRO-потпирач за рака-би ксенон-Bluetooth-покривни шини-Електричен имобилизатор-Електрично странично огледало-ESP-предно воздушно перниче-преграда на багажниот простор-систем за ограничување на брзината-Изофикс-помошник за итно сопирање-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-Старт/стоп автоматски-USB-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили