icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5039

VW Arteon 2.0 TDI DSG 150 KS. ELEGANCE 39.165 KM 2019 GOD.

цена 35.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈули 2019
  • Изминати километри39 165 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS + ESP + АSR – Електрични надворешни преклопливи ретровизори со греење – Систем за детекција на замор кај возачот – Lane Assist – ISOFIX подготовка – Лумбална подршка на предни седишта – Централен потпирач за раце напред -Систем за контрола на притисок во гумите – LED фарови – Греење на предни седишта – Старт/Стоп систем – Имобилајзер – Центално заклучување со далечинско – Спортски предни седишта -Bluetooth – Сензори за паркирање напред и позади – Адаптивен темпомат – Избор на профил за возење – клима – Навигациски систем – Алкантара и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили