icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5040

Opel Astra 1.6 CDTI 110 KS ECOTEC 2019 GOD.63415 KM.

цена 14.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаСептември 2019
  • Изминати километри63 415 км.
  • Моќност110 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

потпирач за рака-Електрично странично огледало-Bluetooth-предно воздушно перниче-DAB радио-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Задни паркинг сензори-Помош при паркирање напред-Изофикс-Клима автоматска-кожен волан-систем за навигација-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-USB-странично воздушно перниче-Серво волан-Старт/стоп автоматски-темпомат на растојание-вграден компјутер-дневни светла-систем за пролизгување-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили