icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5041

Opel Astra 1.6 CDTI 110 KS.Business Edition 2019 GOD. 93090 K

цена 14.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаАприл 2019
  • Изминати километри93 090 км.
  • Моќност110 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Bluetooth-предно воздушно перниче-Изофикс-радио-USB-Клима автоматска-LED дневни светла-странично воздушно перниче-Серво волан-вграден компјутер-Старт/стоп автоматски-Задни паркинг сензори-темпомат-Електричен имобилизатор-систем за пролигување-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили