icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5047

Opel Insignia CDTI 195 KS. BI TURBO 4X4 2014 GOD.

цена 12.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈули 2014
  • Изминати километри186 000 км.
  • Моќност195 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Адаптивни фарови-Android Auto-потпирач за рака-Помош за стартување на нагорнина-Би-ксенонски фарови-Bluetooth-Борд компјутер-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-Електричен имобилизатор-ESP-Изофикс-Греачи и вентилација на предни седишта-Кожен волан мултифункционален-Алуминиумски тркала-Сензор за светлина-Светла за магла-сензор за дожд-Контрола на притисокот во гумите-Чистење на фаровите-Серво волан-Дневни светла-Асистент на слепа точка-Паркинг камера-Контрола на тракција-Тјунер / радио-Навигација-USB-систем за централна брава-сончев кров и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили