icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5052

VW Passat 2.0 TDI DSG 190 KS. 2019 GOD. 94875 KM.

цена 28.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСина
  • Прва регистрацијаАприл 2019
  • Изминати километри94 875 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

3-зонска автоматска контрола на климата-Помош при паркирање напред-Електричен имобилизатор-контрола на патувањето за далечина-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-Bluetooth-ESP-Камера за помош при паркирање-предно воздушно перниче-асистент за долго светло-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Индукциски паметен телефон за полнење-Клима-Изофикс-лумбална поддршка-Откривање на замор-алуминиумски тркала-систем за навигација-седишта со масажа-светла за магла-помошник за итно сопирање-греење на седиштата-сензор за дожд-USB-контрола на притисокот во гумите-Препознавање сообраќајни знаци-Серво волан-спортски седишта-Старт/стоп автоматски-дневни светла-потпирач за рака-систем за пролизгување-Помош при стартување на нагорнина-вграден компјутер-систем за централна брава-Задни паркинг сензори и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили