icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5056

VW Polo Fox 1.4 TDI

цена 3.450 EUR | 213.382 MKD

МКМ Ауто - Струмица

 • БојаЦрна
 • Прва регистрацијаФевруари 2006
 • Изминати километри182 000 км.
 • Моќност70 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 400 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати2/3
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD,

 • -Серво управувач,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

МКМ Ауто - Струмица
ул. Ген. Боро Поцков бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили