icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5057

Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 190 KS. 2018 GOD.

цена 34.300 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаМај 2018
  • Изминати километри139 235 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

USB-Вртлива кука за приколка-Алкантара-потпирач за рака-Bluetooth-погон на сите тркала QUATTRO-Помош при стартување на нагорнина-покривни шини-Задни паркинг сензори-Електричен имобилизатор-Електрично странично огледало-ESP-Камера за помош при паркирање-предно воздушно перниче-Помош при паркирање напред-систем за ограничување на брзината-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Изофикс-Клима-LED диоди-алуминиумски тркала-лумбална поддршка-Мултифункционален волан-Откривање на замор-систем за навигација-сензор за дожд=контрола на притисокот во гумите=странично воздушно перниче=Серво волан=греење на седиштата=Старт/стоп автоматски=звучен систем=систем за централна брава=Старт/стоп автоматски=звучен систем=систем за централна брава=спортски седишта и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили