icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5058

VW Golf 1.6 TDI DSG 105 KS – 158 721 KM – 2014 GOD.

цена 13.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаЈуни 2014
  • Изминати километри158 721 км.
  • Моќност105 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

систем за навигација-Старт/стоп-Помош при стартување на нагорнина-вграден компјутер-Електрични прозорци-потпирач за рака-Електрично странично огледало-предно воздушно перниче-Серво волан-систем за централна брава-Клима-Електричен имобилизатор-Изофикс-ESP-контрола на притисокот во гумите-систем за пролизгување-дневни светла и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили