icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5059

VW Passat 1.5 TSI HIGHLINE DSG 150 KS 2018 GOD

цена 20.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаАприл 2018
  • Изминати километри149 100 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 493 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

греење на седиштата-Алкантара-LED дневни светла-седишта за масажа-систем за навигација-Задни паркинг сензори-Помош при паркирање напред-темпомат на растојание-сензор за дожд-Старт/стоп автоматски-DAB радио-Камера за помош при паркирање-Електрични прозорци-спортски седишта-Електрично странично огледало-Bluetooth-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Откривање на замор-USB-помошник за итно сопирање-Целосно дигитална инструмент табла-предно воздушно перниче-асистент за долго светло-Предупредување за заминување од лента-алуминиумски тркала-потпирач за рака-Препознавање сообраќајни знаци-Серво волан-систем за централна брава-Помош при стартување на нагорнина-Електричен имобилизатор-ESP-светла за магла-3-зонска автоматска контрола на климата-контрола на притисокот во гумите-Изофикс-систем за пролизгување-Мултифункционален волан и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили