icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5060

VW Tiguan 2.0 TDI DSG 150 KS 2018 GOD

цена 25.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈуни 2018
  • Изминати километри141 040 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

AHK Navi-ESP-3-зонска автоматска контрола на климата-темпомат на растојание-асистент за долго светло-Вртлива кука за приколка-предно воздушно перниче-Помош при стартување на нагорнина-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Bluetooth-Изофикс-Електрична задна врата-систем за навигација-алуминиумски тркала-лумбална поддршка-Откривање на замор-Мултифункционален волан-USB-светла за магла-Препознавање сообраќајни знаци-помошник за итно сопирање-сензор за дожд-странично воздушно перниче-Серво волан-потпирач за рака-Предупредување за заминување од лента-вграден компјутер-Старт/стоп автоматски-покривни шини-Задни паркинг сензори-дневни светла-Помош при паркирање напред-систем за пролизгување-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-систем за централна брава-Електрично странично огледало и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили