icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5062

VW Golf VII Highline 2.0 TDI 150 hp DSG

цена 17.500 EUR | 1.081.500 MKD

Центрум Цо - Тетово

 • БојаЦрна
 • Прва регистрацијаЈануари 2016
 • Изминати километри139 482 км.
 • Моќност150 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 968 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла,

 • -Xenon Фарови

Внатрешност

 • -Греење на седишта,

 • -Климатроник,

 • -Помош при паркирање,

 • -Темпомат,

 • -Мултифункционален волан,

 • -TV приемник,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили