icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5064

VW Golf 7 Highline 1.6 TDI 105 hp DSG

цена 15.900 EUR | 1.045.265 MKD

Центрум Цо - Тетово

 • БојаЦрна  металик
 • Прва регистрацијаФевруари 2015
 • Изминати километри150 257 км.
 • Моќност105 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 598 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Помош при паркирање,

 • -Темпомат,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -TV приемник,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Дополнителни информации

Voziloto e kupeno vo Centrum Co. Tetovo Redovno servisirano vo VW ovlasten servis Centrum Co. Servisna klishka, Registrirano do 25.02.2024

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили