icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5069

Audi A5 2.0 TDI 190 KS. S-tronic “S-line” 2019 GOD.

цена 37.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаМај 2019
  • Изминати километри120 200 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Електрично прилагодливи надворешни ретровизори-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор-Автоматска задна врата-Загреан надворешен ретровизор-Помош при паркирање: APS (преден, заден)-Електрични прозорци напред и назад-ESP-Затемнети задни стакла-Автоматска контрола на климата-Светло за агол-LED фарови-Кожен волан-Мултифункционален волан-Navi со приказ на мапа: MMI Plus-Сензор за дожд-Контрола на притисокот во гумите-Серво волан-Систем за говорно внесување-Старт/стоп систем-Подготовка со Bluetooth-Централна брава со далечински управувач-Предупредување за далечина-Audi connect-Audi presense-Интерфејс за паметен телефон Audi-Звучен систем Bang & Olufsen-Помошник за ефикасност-Систем за контрола на патувањето, адаптивен (ACC)-Lane Assist-Мултимедијален приклучок AUX/Media-IN-Помошник за сообраќаен метеж-S-Line надворешен пакет-Спортски пакет S-Line-Дневни светла-Предупредување за брзина-USB интерфејс-Виртуелен кокпит и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили