icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5070

VW ID.4 ID 4 Pro 85 kh 150 kw Electric

цена 52.700 EUR | 3.256.860 MKD

ПОРШЕ СКОПЈЕ

 • БојаЦрвена  металик
 • Прва регистрацијаАвгуст 2022
 • Изминати километри4 500 км.
 • Моќност204 hp.
 • ГоривоЕлектрика

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина0 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон напозади

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла,

 • -Xenon Фарови

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Ел. седишта,

 • -Кожни седишта,

 • -Греење на седишта,

 • -Климатроник,

 • -Навигациски систем,

 • -Асистент за долги светла,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Подготовка за телефон,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -ESP Off-road,

 • -Асистент при поаѓање,

 • -Помош при нагорнина,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Алу фелни „Hamar“ 19", црни, полирано чело, 8J x 19, гуми 235/55 R19 напред, гуми 255/50 R19 назад, сигурносни навртки Систем за стартување на моторот без клуч „Keyless Start“ без Safelock Воздушно перниче за возач и совозач, со деактивирање на воздушното перниче за совозач Автономно сопирање при инти случаи „Front Assist“, со мониторинг на пешаци и велосипедисти „Climatronic“ ситем за климатизација со филтер за воздух со активен јаглен и стационарна климатизација Електромеханички серво управувач, со дејство зависно од брзината Рамката на инфо-забавниот дисплеј, воланот и централните контроли во црна боја 2 x USB-C приклучоци напред Максимална DC моќност на полнење Возачко седиште со прилагодување на висината Електронски генериран звук на моторот „e-Sound“

Странична лента

Продавач

ПОРШЕ СКОПЈЕ
бул. Босна и Херцеговина бр. 4

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили