icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5073

VW T-Roc Style 1.5 TSI 150 DSG

цена 31.800 EUR | 1.965.240 MKD

ПОРШЕ СКОПЈЕ

 • БојаСива  металик
 • Прва регистрацијаЈуни 2022
 • Изминати километри6 500 км.
 • Моќност150 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 498 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Шини на покривот,

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла,

 • -Xenon Фарови

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Кожни седишта,

 • -Греење на седишта,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Подготовка за телефон,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -ESP Off-road,

 • -Асистент при поаѓање,

 • -Помош при нагорнина,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Адаптивен темпомат ACC Stop & Go вкл. ограничувач на брзината Интерфејс за мобилен уред „Comfort“ со функција за индуктивно (безжично) полнење Помош при тргнување на нагорнина „Hill Assist“ Алу фелни „Johannesburg“, 17", Црни, полирано чело, 7J x 17, гуми 215/55 R17, сигурносни навртки Предни светла за магла и лоши временски услови и светло за свиоци Воздушни завеси за патниците на предните и надворешните задни седишта вкл. странични воздушни перничиња напред

Странична лента

Продавач

ПОРШЕ СКОПЈЕ
бул. Босна и Херцеговина бр. 4

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили