icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5076

BMW 316 2.0 D.115 KS. 2017 GOD.

цена 17.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаЈуни 2017
  • Изминати километри178 260 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

2-зонска автоматска контрола на климата-Задни паркинг сензори–внатрешен ретровизор автоматски затемнување-лумбална поддршка-систем за навигација–потпирач за рака-Bluetooth-Електричен имобилизатор-Електрично странично огледало-ESP-предно воздушно перниче-систем за ограничување на брзината-Изофикс-LED дневни светла-кожен волан-алуминиумски тркала-Мултифункционален волан-светла за магла-систем за итни повици-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-Старт/стоп автоматски-темпомат-USB-систем за централна брава у др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили