icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5079

Seat Leon 1.6 TDI 115 KS. DSG. 2018 GOD. 70120 KM.

цена 17.700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаАприл 2018
  • Изминати километри70 120 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-Серво-електрика на прозори-клима уред-централно заклучување-сензори за паркирање напред и позади-аутохолд-мултифункционален волан-борд компјутер-задна делива клупа-наслон за рака напред-навигациски систем-припрема за телефон-Bluetoth алу бандажи и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили