icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5082

VW Golf Highline 2.0 TDI 150 hp DSG

цена 15.990 EUR | 983.385 MKD

Центрум Цо - Тетово

 • БојаЦрвена  металик
 • Прва регистрацијаСептември 2014
 • Изминати километри153 144 км.
 • Моќност150 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 968 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Кожни седишта,

 • -Греење на седишта,

 • -Климатроник,

 • -CD Changer,

 • -Помош при паркирање,

 • -Асистент за долги светла,

 • -Темпомат,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Дополнителни информации

Voziloto e kuepeno od Centrum Co. Tetovo redovno servisirano vo volkswagen ovlasten servis !

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили