icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5088

Audi Q3 2.0 TDI 150 KS. S-TRONIC 2017 GOD.

цена 23.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСина
  • Прва регистрацијаДекември 2017
  • Изминати километри101 780 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

би ксенон-потпирач за рака-покривни шини-Bluetooth-Електричен имобилизатор-вграден компјутер-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-Задни паркинг сензори-ESP-Самоуправувачко помагало за паркирање Предно помагало за паркирање-предно воздушно перниче-лумбална поддршка-Изофикс-Клима-Мултифункционален волан-LED дневни светла-систем за навигација-алуминиумски тркала-контрола на греењето на седиштата-Откривање на замор-странично воздушно перниче-темпомат-Серво волан-ABS Помош при стартување на нагорнина-Старт/стоп автоматски-систем за пролизгување-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили