icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5115

Audi Q3 2.0 TDI 150 KS AUT.2017 GOD.

цена 24.600 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаЈуни 2017
  • Изминати километри109 660 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Воздушно перниче од страна на возачот/сопатникот-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-Регулација против лизгање (ASR)- Audi Drive-надворешно огледало електр. прилагодлив и загреан,-Показните светла LED интегрирани во надворешните ретровизори-покривни шини (алуминиумски)-Електрон. Заклучување на диференцијалот (EDS)-Електрон. Програма за стабилност (ESP)-Електрични прозори напред + позади-Isofix држачи за детско седиште-клима уред-Систем на воздушни перничиња за глава (странична заштита)-ALU бандажи-Лумбални потпори напред, електр. Прилагодлив-Поделен/преклоплив потпирач за грб на задните седишта-SCR систем (AdBlue технологија)-Странично воздушно перниче напред-Серво волан електронски контролиран-LED дневни светла-Имобилизатор (електронски)-Ксенон фарови Плус-Централна брава со далечински управувач-Музички интерфејс AudiПомош при паркирање одзади-Систем за помош при возење: препорака за пауза-Систем за помош при возење: предупредување за напуштање лента (под.активна помош за лента)-Систем за помош при возење: препознавање сообраќајни знаци-Информативен систем за возачот (FIS)-7-брзински менувач – менувач со двојна спојка S-Електронски-Внатрешен ретровизор со автоматско затемнување-Волан (спортски/кожен – 3 краци) со мулти-Функција-Сензор за светлина и дожд-Преден средишен потпирач за рака со преграда-Мултимедијален интерфејс MMI Navigation Plus-Дигитален радио прием (DAB)-загреани седишта напред и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили