icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5141

VW Tiguan 2.0 TDI 150 KS. 59 067 KM. 2018 GOD.

цена 26.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈуни 2018
  • Изминати километри59 070 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ESP-3-зонска автоматска климатизација-Помошник за долги светла-Предно воздушно перниче-Помошник за стартување на нагорнина-Bluetooth-помош за паркирање-Isofix-алуминиумски тркала-Лумбална поддршка-Систем за навигација-Откривање замор-Мултифункционален волан-Чистење фарови за магла-USB-Асистент за сопирачки за итни случаи-Сензор за дожд-странично воздушно перниче-ABS-Серво волан-Предупредување за заминување од лента-Потпирач за рака-Шини на покривот-Дневни светла-Задна помош за паркирање-Контрола на тракција-Предна помош за паркирање-Централна брава-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили