icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5142

VW T-Roc 2.0 TDI 150 KS. DSG 4X4 107 040 KM. 2019 GOD.

цена 26.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаЈуни 2019
  • Изминати километри107 040 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Digital Cockpit-2-зонска автоматска климатизација-Помош при поаѓање на нагорнина-вграден компјутер-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-потпирач за рака-ESP-предно воздушно перниче-Bluetooth-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Изофикс-Камера за помош при паркирање-алуминиумски тркала-Откривање на замор-Помош при паркирање напред-Електрично странично огледало-Мултифункционален волан-светла за магла-помошник за итно сопирање-Помошник за ограничување на брзината на долгото светло-контрола на притисокот во гумите-Серво волан-систем за навигација-Помош за слепа точка-спортски седишта-Предупредување за заминување од лента-USB-Старт/стоп автоматски-контрола на тракцијата со погон на четири тркала и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили