icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5148

BMW M3 3ER REIHE HIBRID

Промо цена 22.000 EUR | 1.360.700 MKD

Стара цена 24.000 EUR | 1.483.200 MKD

Јосифов ДООЕЛ

 • БојаСива  металик
 • Прва регистрацијаНоември 2013
 • Изминати километри108 049 км.
 • Моќност301 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина2 979 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон на4x4

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла,

 • -Xenon Фарови,

 • -Систем за чистење на фарови

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Кожни седишта,

 • -Греење на седишта,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Помош при паркирање,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили