icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5152

VW Golf 1.6 TDI 115 KS. 2019 GOD.

цена 17.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаМарт 2019
  • Изминати километри129 850 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR – Електромеханички серво управувач – ISOFIX подготовка – Термоизолациони стакла – Централно заклучување со далечинско – Воздушни перничиња – Централен потпирач за раце напред – Електрични ретровизори – Имобилајзер –Автоматски клима уред-Навигација- Адаптивен Темпомат – Систем за миење на фарови – Bluetooth- Електромеханичка сопирачка за паркирање со Auto Hold –Паркинг сензори напред и позади-АЛУ Бандажи и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили