icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5155

Mercedes E GLE 53 AMG 4MATIC+ 2020 GOD. 25000 KM.3.0 BENZIN 4

цена 122.000 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаАприл 2020
  • Изминати километри25 000 км.
  • Моќност435 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 999 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Kamera 360-темпомат на растојание-предупредување за растојание-погон на сите тркала 4+-Амбиентално осветлување-Android Auto-Apple CarPlay-потпирач за рака-Загреана шофершајбна-Помош при стартување на нагорнина-Долго светло без отсјај-Bluetooth-Електрични прозорци-Електрична задна врата-Електрично странично огледало-Електрично Местење на седиштата-Електричен имобилизатор-ESP-асистент за долго светло-Индуктивно полнење за паметни телефони-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Изофикс-Совозачко седиште Isofix-кожен волан-LED фарови-алуминиумски тркала-светлосен сензор-лумбална поддршка-воздушна суспензија-предупредување за замор-Мултифункционален волан-систем за навигација-светла за магла-помошник за итно сопирање-систем за итни повици-панорамски покрив-DAB радио-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-Централна брава без клуч-Серво волан-вентилација на седиштата-греење на седиштата-спортска суспензија-спортски пакет-спортски седишта-гласовна контрола-Предупредување за заминување од лента-дневни светла-Помош за слепа точка-екран на допир-USB-Препознавање сообраќајни знаци-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha