icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5171

BMW 316 316 DIZEL 2.0 115 KS. 2017 GOD.

цена 16.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаКафеава
  • Прва регистрацијаЈуни 2017
  • Изминати километри184 830 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

Електрично странично огледало-асистент за долго светло-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-лумбална поддршка-систем за навигација-целосна кожа2-зонска автоматска контрола на климата-потпирач за рака-Bluetooth-вграден компјутер-Задни паркинг сензори-Електричен имобилизатор-предно воздушно перниче-систем за ограничување на брзината-Изофикс-Мултифункционален волан-светла за магла-помошник за итно сопирање-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-Старт/стоп автоматски-темпомат-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили