icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5176

Ford Fiesta 1.1 BENZIN 71 KS. 2019 GOD.

цена 11.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаФевруари 2019
  • Изминати километри100 190 км.
  • Моќност71 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 091 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Мултифункционален волан-дневни светла-систем за навигација-Задни паркинг сензори-греење на седиштата-Помош при стартување на нагорнина-гласовна контрола-Bluetooth-Електрично странично огледало-ограничување на брзината-USB-Предупредување за заминување од лента-предно воздушно перниче И странично воздушно перниче-Загреана шоферша-систем за централна брава-ABS ESP-Клима-Isofix-светла за магла-контрола на притисокот во гумите и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили