icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5196

Audi A4 2.0 TFSI AUTOM.190 KS. 2018 GOD.

цена 24.800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаЈуни 2018
  • Изминати километри159 480 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS+ASR+ESP – Темпомат – ISOFIX подготовка – Три Зони Климатроник – Лумбална подршка на предни седишта – Централен потпирач за раце напред – Систем за контрола на притисок во гумите – Старт/Стоп Систем – Имобилајзер – Full Led фарови – Електрични надворешни ретровизори со грење – Сензори за паркирање позади – Мултифунционален кожен волан – Навигациски систем – Сензор за светлина и дожд – Греење на предни седишта – Електрична рачна сопирачка-Автоматски менувач-Wireless полнач за телефон-Кожеен ентериер-Алуминиумски бандажи и др

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили