icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5199

VW Taro UP 1.0 MPI

цена 7.400 EUR | 457.690 MKD

МКМ Ауто - Струмица

 • БојаЦрна
 • Прва регистрацијаЈули 2017
 • Изминати километри113 000 км.
 • Моќност75 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина999 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати2/3
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Затемнети стакла

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Греење на седишта,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

МКМ Ауто - Струмица
ул. Ген. Боро Поцков бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили