icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5219

BMW 1600 K 1600 GTL LUXURY COMFORT 2023 GOD. 800 KM

цена 29.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна металик
  • Прва регистрацијаФевруари 2023
  • Изминати километри800 км.
  • Моќност160 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 600 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати2/3
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ЈАСНО ВИДЛИВ МОТОР со ШЕСТ ЦИЛИНДРИ и динамичен дизајн на рамката. ова вклучува динамична ESA, професионална контрола на стартување на угорнина, ABS pro, DTC, рикверц, режими за возење со повеќе контроли, LED фарови, вклучувајќи адаптивни фарови и дневни светла за возење, аудио систем 2.0 со DAB+, еквилајзер и напредни аудио поставки, како и големиот TFT дисплеј од 10,25 инчи со навигација и конективност, луксузни детали,системот за централна брава, греење на седиштата и електрично прилагодлив стаклен визир на предниот дел од моторот. Моторот е регистриран цела година со зелен картон и каско осигурување. за информации дирекно се обратете на 070/221 298

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили