icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5221

VW Tiguan 2.0 TDI DSG 150 KS.2017 GOD.

цена 25.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаАприл 2017
  • Изминати километри138 700 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

светла за магла-греење на седиштата-Дневни светла за контрола на патувањето за далечина-Мултифункционален волан-систем за навигација-сензор за дожд-Старт/стоп автоматски-Задни паркинг сензори-асистент за долго светло-Електрични прозорци-Помош за паркирање -USB-Помошник за итни сопирачки за откривање замор-предно и странично воздушно перниче-алуминиумски тркала-потпирач за рака-контрола на притисокот во гумите-Серво волан-систем за централна брава- клима-Електричен имобилизатор-Изофикс-ESP и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили