icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5228

Opel Astra 1.6 CDTI 110 KS

цена 10.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаСептември 2016
  • Изминати километри150 904 км.
  • Моќност110 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Систем за сопирање против блокирање (ABS)-надворешно огледало електр. прилагодлив и загреан-Електрични прозори напред + позади-Систем за контрола на патувањето (темпомат)-6-брзински менувач-Isofix држачи за детско седиште на задното седиште-клима уред-Систем на воздушни перничиња за глава-Мултифункционален волан-систем за контрола на притисокот во гумите-Странично воздушно перниче напред-Серво волан-Прилагодлива висина на предното лево седиште-Старт/стоп објект-LED дневни светла-имобилизатор-Централна брава со далечински управувач-Аудио навигациски систем (IntelliLink)-Bluetooth интерфејс-Задни паркинг сензори-Помош при паркирање напред-Прозорски лајсни од нерѓосувачки челик / хром-Заден средишен потпирач за рака-Лизгачки преден средишен потпирач за рака-светла за магла-паркинг камера позади-загреани седишта напред-USB и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили