icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5242

VW ID.4 Pro Performance 77 kWh 204 AG

цена 53.800 EUR | 3.331.020 MKD

ПОРШЕ СКОПЈЕ

 • БојаСина  металик
 • Прва регистрацијаМај 2023
 • Изминати километри6 570 км.
 • Моќност204 hp.
 • ГоривоЕлектрика

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина0 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон напозади

Надворешност

 • -Шини на покривот,

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Кожни седишта,

 • -Греење на седишта,

 • -Климатроник,

 • -Навигациски систем,

 • -Помош при паркирање,

 • -Асистент за долги светла,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Кожен волан

Безбедност

 • -Асистент при поаѓање,

 • -воздушни перничиња,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

- Пакет Стајлинг (LED Matrix предни светла со автоматско регулирање на светлата, светло за лоши временски услови, функција за поздравување, 3D LED задни светла со динамични показатели на насока, осветлена лента помеѓу предните светла и осветлени вдлабнатини - Пакет Комфор(„Air Care Climatronic“ дво зонска автоматска контрола на климата со филтер за воздух со активен јаглен и стационарна климатизација, ламинирано сигурносно ветробрано стакло, безжично греење, рефлекција на инфрацрвени зраци, изолирано на бучав - Пакет за внатрешност „Style“ во Сива Platinum Grey со црн волан(преслекување на предните седишта и надворешните задни седишта во текстил „ArtVelours“, амбиентално осветлување во 30 бои, педали од не^рѓосувачки челик во дизајн „Play/Pause“, мултифункциона - Инфо забавен пакет(навигациски систем „Discover Pro“, 10" екран во боја чувствителен на допир, дигитален радио прием DAB +, 6 + 1 звучници, 2 x USB C приклучоци, Bluetooth, изведба за мобилен уред „Comfort“ со функција за индуктивно (безжично) полнење) UD2 Oсветлена лента помеѓу предните светла и осветлени вдлабнатини на рачките на вратите - Пакет за помош (задна камера, осветлени вдлабнатини на рачките на вратите, систем за заклучување и стартување без клуч „Keyless Access“ со Safelock, алармен систем против кражба со мониторинг на внатрешноста, резервна сирена и заштита од одвлекување, проактивен систем за заштита на патниците во комбинација со „Front Assist“, помош при паркирање „Park Assist Plus“ со контрола на растојание при паркирање „Park Distance Control“) - Пакет Exterior Style „Silver“(кровни шини, сребрени, елоксирани, предните и задните столбови на покривот и долниот централен дел на предниот браник акцентирани во Сребрена „Silver“ боја) само во комбинација со двобојна каросерија (C2A1 или MET/A1)

Странична лента

Продавач

ПОРШЕ СКОПЈЕ
бул. Босна и Херцеговина бр. 4

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили