icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5246

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO 286 KS.2018 GOD. 81390 KM.

цена 46.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаОктомври 2018
  • Изминати километри81 390 км.
  • Моќност286 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Bluetooth-Камера за помош при паркирање позади-Помош при паркирање напред и позади(сензори)-Електрично странично огледало-асистент за долго светло-автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор-лумбална поддршка-Откривање на замор-систем за навигација-греење на седиштата-USB-Препознавање сообраќајни знаци-Целосно дигитална инструмент табла-4-зонска автоматска контрола на климата-потпирач за рака-вграден компјутер-Електричен имобилизатор--ESP-предно воздушно перниче-систем за ограничување на брзината-Изофикс-алуминиумски тркала-Мултифункционален волан-помошник за итно сопирање-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-Предупредување за заминување од лента-Старт/стоп автоматски-дневни светла-темпомат-систем за централна брава-воздушна суспензија и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha