icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5248

Audi A4 2.0 TDI 150 KS.AUT. 2018 GOD.

цена 25.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаАвгуст 2018
  • Изминати километри112 880 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

: потпирач за рака-ESP-Помош при поаѓање на нагорнина-Bluetooth-предно воздушно перниче-систем за ограничување на брзината-Задни паркинг сензори-Изофикс-Клима-Електрично странично огледало-Откривање на замор-асистент за долго светло-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-сензор за дожд-лумбална поддршка-контрола на притисокот во гумите-Мултифункционален волан-странично воздушно перниче-систем за навигација-Серво волан-систем за итни повици-Старт/стоп автоматски-греење на седиштата-дневни светла-Предупредување за заминување од лента-USB-Биксенон-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили