icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5258

Audi A4 Avant 2.0 TDI 150 KS.AUT.150 KS.2017 GOD.

цена 18.700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаНоември 2017
  • Изминати километри205 280 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Изофикс-Мултифункционален волан-систем за навигација-би ксенон-греење на седиштата-LED дневни светла-Вртлива кука за приколка-Електрична задна врата-темпомат-сензор за дожд-Задни паркинг сензори-Старт/стоп автоматски-Помош при паркирање напред-Откривање на замор-помошник за итно сопирање-USB-странично воздушно перниче-препознавање сообраќајни знаци-покривни шини-алуминиумски тркала-Електрично странично огледало-Серво волан-лумбална поддршка-Автоматски систем за ограничување на брзината-внатрешните ретровизори затемнување-Електричен имобилизатор-ESP-потпирач за рака-контрола на притисокот во гумите-систем за итни повици-систем против пролизгување и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили